Сцена

Сцена

Речиси непрепознатлива – Адел на забавата по доделувањето на наградата Оскар

Biba
Иако не присуствуваше на доделувањето на наградата Оскар, Адел се појави на забавата по завршувањето на свеченоста. Беше облечена во тесен фустан со леопардов дезен...
Сцена

Металика донираше 250 000 долари за Детската онколошка клиника во Романија

Biba
  Американската група Металика донираше 250 000 долари за изградбата на Детската онколошка клиника во Букурешт, Романија. Донаторската организација “Daruieste Viata” основана е во 2012...

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.