Сцена

Сцена

Моника Белучи преговара за учество во продолжението на „Јужен ветер“, Вилијам Болдвин потпиша договор

dart
  Вилијам Болдвин ќе глуми во втората сезона на серијата „Јужен ветер“, а преговорите со Моника Белучи се во тек, откри режисерот Милош Аврамовиќ. “Исклучително...
Сцена

Адел го напушти интервјуто откако новинарот рече дека не го слушал нејзиниот нов албум

dart
  Адел го напушти ексклузивното интервју откако австралискиот новинар призна дека не го слушал нејзиниот нов албум „30“. Водителот на „Weekend Sunrise“, Мет Доран и...
Сцена

Џенифер Лопез и Алекс Родригез го потврдија крајот на свршувачката: Ќе бидеме подобри како пријатели

dart
  Во март се појавија гласини дека познатата латино пејачка и актерка Џенифер Лопез (51) и професионалниот бејзбол играч Алекс Родригез (45) раскинале , а...
Сцена

Објавена листа на филмови во девет категории кои остануваат во трка за Оскарите

dart
Академијата за филмска уметност и наука објави краток список на номинации за 93-те Оскари, најпрестижната награда на американската филмска индустрија. Академијата објави краток список во...

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.