Видеа

Видеа

Херој на месецот

admin
  Хероите ги има насекаде околу нас, во најразлични форми и големини. Според видеото, еден таков херој е мачката која го спасува детето од паѓање....
Видеа

Најекстермните теренски возила за кои е тешко да се поверува дека постојат

admin
Во светот на автомобилите екстремите се секојдневие, но за овие теренски возила може да се каже дека нивниот екстрем се граничи со невозможното. Погледнете го...
Видеа

Како да направите пржени и печени компири на креативен начин

Biba
  Ако ви здосади едноличното сечкање на компирите на резанки, погледнете како креативно да ги подготвите компирчињата за да изгледаат повкусно и попримамливо. Видеото содржи...

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.