Автомобилизам

Автомобилизам

Во Mansory мислат дека Maybach може да биде уште полуксузен

dart
Префинетоста на најлуксузниот Мерцедес зад името Мајбах вклучува и повеќе коњски сили под долгата предна хауба. Недолго по презентацијата на сеопфатно ажурираниот Mercedes-Maybach GLS, германската...
Автомобилизам

Возачот на Ферари Ф1, Шарл Леклер, остана без часовник вреден 320.000 долари

dart
  Леклерк бил со пријателите и тренерот Андреа Ферари во Виареџо, Тоскана, Италија, кога му бил украден часовникот Ричард Мил од 320.000 долари. Според италијанските...

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.