Песна на денот

Queen – Bohemian Rhapsody

Во пресрет на денешната светска филмска премиера на биографскиот филм за Freddie Mercury и создавањето на бендот Queen.

 

Слични написи

Savage Garden – Truly Madly Deeply

Biba

Frankie Goes To Hollywood – The Power Of Love

Biba

Moloko – The Time Is Now

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.