Автомобилизам

Mercedes-Benz G-Class (2019) ѝ пркоси на гравитацијата

 

Уште од 1979 година Mercedes-Benz G класата е синоним за изглед, луксуз и ултимативен теренец. Се вели дека не постои терен што не може да го совлада.

Промотивниот спот “Stronger than gravity” е снимен во Аргентина, на браната Пунта Негра.

Погледнете го видеото и уверете се дека сè што е кажано за Mercedes-Benz G-Class е вистина.

Погледнете го видеото за процесот на снимање на видеото.

 

Слични написи

Alpina D3 S е уште посилна и побрза верзија на BMW M340d

Biba

Pininfarina PFО ќе има неверојатни 1900 коњски сили

Biba

Се продава исклучително редок примерок на Koenigsegg One:1

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.