Автомобилизам

Mercedes AMG A45 танцува на мраз во Шведска

 

И додека сите со нетрпение го очекуваме појавувањето на новиот А45, од Mercedes нè почестија со тизер.

На видеото се гледа како возило со преден погон како А45 може да дрифта како да е со заден погон.

А45 едноставно грациозно танцува.

Погледнете го видеото.

Слични написи

Mercedes-AMG G63 Yachting Edition на Carlex чини 329.000 евра

dart

Тојота и Субару подготвуваат хечбек за 2022 година

dart

BMW M5 G-POWER ѕвер од 800 КС

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.