Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Honda NSX со најдобриот спортски звук што може да се чуе?

Кликнете на копчето "Сподели" и другите да го прочитаат написот.
  •  
  •  

Љубителите на спортски автомобили се познати по тоа што сакаат на поголеми вртежи да префрлаат од повисок на понизок степен на пренос и со тоа да добијат појак звук на нивниот мотор.

Обожавателите на Хонда можат да се насладуваат на прекрасниот спортски звук што го прави Honda NSX со модифициран издув Taitec GT 009.

Погледнете го видеото и уживајте во звукот што го произведува.