Категорија Вести

Вести

Заживеа првото бесплатно училиште за музика, уметности и вештини за деца во социјален ризик

Biba
  Здружението  „Проект Среќа“, месецот на детето ноември го започна со долгоочекуваниот проект – Прво бесплатно училиште за музика, уметности и вештини – „Гитари, дирки...

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.