Категорија Сцена

Сцена

Леонардо ди Каприо поминува време со мистериозна дама и кружат гласини дека се во врска

dart
Леонардо ди Каприо „уловен“ во друштво на мистериозна дама, а американските медиуми пренесуваат дека се во врска. Забавата ја организираше пејачката Ебони Рајли по повод...
Сцена

Почина ѕвездата на „Брилијантин“, Оливија Њутн-Џон

dart
Оливија Њутн-Џон, австралиската ѕвезда која постигна легендарен успех и слава во култниот мјузикл „Брилијантин“, почина на 73-годишна возраст. Тажната вест ја потврди и нејзиниот сопруг....

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.