Категорија Избор на уредникот

Избор на уредникот Љубов и секс

Предности и придобивки од редовен секс

dart
  Еден сексуален однос е еднаков на 30-минутно трчање. Другите придобивки од сексот следат. Најдобриот лек, оргазмот ослободува ендорфин што предизвикува еуфорија, задоволство и повремено...

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.