Автомобилизам

BMW M4 дрифта во рацете на 70-годишна жена

 

Видеото е направено од познатиот јутјубер Мет Вотсон.

Тој ја поканил својата мајка да проба неколку различни автомобили.

На почетокот таа седи на совозачкото седиште со Мет додека тој ѝ објаснува за дрифтање со автомобил.

Во продолжението на видеото таа ги пробува автомобилите и може да се заклучи дека ѝ оди добро.

Со секој следен обид е сè подобра и подобра.

Погледнете го видеото за нејзиното возење.

Слични написи

Уличниот ѕвер на Volkswagen со ознака Wimmer Polo R WRC

Biba

Porsche Panamera GTS

admin

Сони влегува во светот на автомобилите

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.