Песна на денот

Bill Withers – Ain’t No Sunshine

 

Bill Withers – Ain’t No Sunshine

 

https://youtu.be/tIdIqbv7SPo

 

 

Слични написи

The Cult – She Sells Sanctuary

Biba

Abba – Happy New Year

admin

Sonique – Sky

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.