Сцена

Џенифер Лопез и раперката Карди Би ќе снимаат филм за стриптизети

 

Џенифер Лопез повторно ќе заплови во актерските води. Заедно со раперката Карди Би ќе снимаат филм за стриптизети.

Дејствието на филмот се случува во Њујорк и следи група на бивши стриптизети кои сакаат да си ја пробаат среќата на Волстрит. Интересно е да се додаде дека Карди Би пред да стане пејачка вистински работела како стриптизета.

“Луѓето често ме прашуваат зошто сум ја работела таа работа. Не знам како да им објаснам дека тогаш ми требаа пари за да излезам од токсична врска”, изјави пејачката во едно од интервјуата.

Џенифер и Карди се добри пријателки и во приватниот живот. Џенифер вели дека Карди ја потсетува на девојките со кои пораснала. Истакна дека одлично се разбираат и дека многу ја цени.

 

Слични написи

Елтон Џон ја објави најавата за долгоочекуваниот дует со Бритни Спирс

dart

Светска премиера на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ закажана за 10 февруари во Берлин

admin

Моника Белучи преговара за учество во продолжението на „Јужен ветер“, Вилијам Болдвин потпиша договор

dart

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.