Видеа

Што се случува кога професионален музичар ќе седне на улично пијано

 

Хенри Херберт свири “Gettin On Down” од неговиот албум “Boogie Woogie Piano”.

 

Слични написи

22 вкусни рецепти и трикови кои се прават за 5 минути

admin

Незапирливиот ленд ровер дифендер

Biba

Страшни природни феномени снимени со камера

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.