Видеа

Херој на месецот

 

Хероите ги има насекаде околу нас, во најразлични форми и големини.

Според видеото, еден таков херој е мачката која го спасува детето од паѓање.

Погледнете го видеото и уверете се.

 

 

 

Можеби ќе ве интересира

Интересен начин на монтажа на ланци за снег

admin

21 едноставен трик за прекрасен изглед

admin

42 моќни трикови што ќе ви спасат богатство

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.