Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Хали Бери низ фотографии ја открива тајната на нејзинот младешки изглед

Кликнете на копчето "Сподели" и другите да го прочитаат написот.
  •  
  •  

Иако има 52 години, Хали Бери изгледа како да 25 годишна девојка. Нејзината кариера како актерка е завидна со улоги во голем број филмови.

Сепак, покрај актерството, со стилот на живот и со активното вежбање слободно може да заплива и во водите на спортот. Таа а максимално посветена на фитнесот.

Погледнете ги фотографиите и ќе ви биде јасно зошто таа има изглед на 25 годишна девојка.