Забава

Фотографии кои покажуваат дека родителството некогаш не е лесно

 

Да се биде родител е прекрасна работа. Но, некогаш знае да биде и напорно и непријатно.

Децата знаат понекогаш да бидат немирни и имаме чувство како да се здружиле со ѓаволот.

Погледнете ги сликите на кои децата се неподносливи и во исто време мили и интересни.

 

 

Слични написи

Три хороскопски знаци што не можат без секс

Biba

Болоња се бори против загадувањето со бесплатно пиво, сладолед и карти за во кино

admin

Трка на легенди

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.