11.8 C
Скопје
25 февруари 2024
Видеа

Украсни футроли за смартфон кои можете да ги направите сами

 

Футролата за вашиот паметен телефон не мора да биде досадна и и еднолична. Понекогаш е потребно само малку креативност, добра волја, лепак и уште неколку предмети кои речиси секогаш ви се наоѓаат низ дома, за да го освежите вашиот телефон и притоа да добиете несекојдневна и практична футрола.

На видеото погледнете како.

 

Слични написи

Магичниот глас на Коди Ли

Biba

Десет прекрасни експерименти со вода

admin

Трикови за интересно и несекојдневно лакирање на ноктите

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.