Видеа

Топ 5 рели возила на Порше

 

Автомобилите на Порше отсекогаш важеле за возила со перфектен дизајн и перфектна изработка. Моќни и брзи се сон на голем дел на луѓе.

Низ историјата многу модели се истакнувале со карактеристиките и со победи на светските патеки.

Порше ги претстави своите најдобри 5 модели на сите времиња, што се истакнале со одлични резултати на светските рели шампионати.

Погледнете го видеото и видете за што станува збор.

 

 

 

Можеби ќе ве интересира

Мал германски овчар има несекојдневно другарче

admin

Десет прекрасни експерименти со вода

admin

Брзи и едноставни начини да ги потхраните цвеќињата и да насадите нови

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.