Видеа

Топ пет “дрифтања” кои тргнале во погрешна насока

Љубителите на брзи автомобили во последнава година сè повеќе се пробуваат со “дрифтања” кои често не проаѓаат онака како што замислиле возачите.

Погледнете ги петте видеа на кои се гледаат автомобили, дрифтање и несреќи.

  • Ламборџини со преполовен заден браник

 

  • Нисан го удира тротоарот

 

  • Субару пробува дрифтање на снег

 

  • Ауди С5 дрифта и удира во автобус

https://youtu.be/YMH41ldr-Vg

 

  • Волво 940 дрифта на снег

Слични написи

Херој на месецот

admin

25 начини на кои може да ја врзете марамата

Biba

Градинарски трикови што ќе ви ја олеснат работата

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.