Забава

Тајландски кафе-бар им нуди на посетителите најмеки гушкања

 

Доколку сте љубител на кучиња, во Тајланд има кафе-бар кој ви нуди да уживате и да се релаксирате со гушкање со прекрасни хаски.

Кафе барот е сопственост на семејство кое се занимава со одгледување на хаски. Секој ден во 12:30, 15:30 и 18:30, кутрињата се пуштаат во дворот на кафе-барот и посетителите можат да си играат со нив.

Погледнете го прекрасното видео.

 

Слични написи

Најдобрите години од животот

Biba

Во Јапонија е продадена најскапата туна на светот

admin

Бразилката Валентина Сампаио е првиот трансродов модел кој соработува со Victoria’s Secret

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.