Сцена

Славни личности и нивните верзии од младоста

Сите ние понекогаш сакаме да ја имаме моќта да го вратиме времето назад, да можеме повторно да ја видиме нашата помлада верзија. За жал, тоа ќе остане само желба.

Германскиот уметник Ард Гелинк сè уште не ја измислил временската машина, но дошол на идеја да ги врати некои од познатите и славни личности во младоста со помош на брилијантната алатка наречена Фотошоп.

На фотографиите се личности како Фреди Меркјури, Силвестер Сталоне, Џастин Тимберлејк, Бред Пит и уште многу други.

Погледнете ја галеријата со фотографии за да видите кој сè e вратен во младоста.

Можеби ќе ве интересира

Анџелина Џоли се враќа во Maleficent: Mistress of evil

Biba

Џенифер Лопез и раперката Карди Би ќе снимаат филм за стриптизети

Biba

Ед Ширан и Џастин Бибер направија уште еден заеднички проект

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.