Забава

Семејството Кардашијан-Џенер наскоро ќе сними ново шоу што ќе се прикажува на интернет

 

Крис Џnенер објави дека новата емисија на семејството Кардашијан – Џенер наскоро ќе започне да се емитува на онлајн видео сервисот Хулу. Ова е своевидно продолжение на шоуто „Во чекор со Кардашијанс“, кое „доживеа“ дури 20 сезони.

Членовите на семејството Кардашијан – Џенер одлучија да се „преселат“ во мрежниот видео сервис Хулу. Серијата „Во тек со Кардашијанс“ завршува по 20 сезони, но ова семејство сè уште не ја напушта телевизијата.

 

Крис Џенер го најави трансферот, додавајќи дека секоја сезоните се веќе на наведената услуга. Таа не откри многу детали за претстојната емисија, која треба да започне да се емитува кон крајот на оваа година.

“Ова е ново поглавје.’ Ќе видите како се развиваме како семејство. Фановите сакаат да бидеме тоа што сме. Тие се емотивно вклучени во нашето шоу од првиот момент. Не можам да кажам многу за тоа што следува, но ќе биде неверојатно и сите ќе гледаат. “, рече таа.

Во декември, Крис, заедно со своите ќерки Ким Кардашијан Вест, Клои Кардашијан, Кортни Кардашијан, Кендал Џенер и Кајли Џенер, потпишаа повеќегодишен договор за снимање на шоуто, што ќе се емитува на Хулу во САД. Во некои области, исто така, ќе биде на услугата Star.

„Возбудена сум што го објавувам нашето повеќегодишно партнерство со Хулу и Стар и што треба да дојде во 2021 година“, напиша Крис на Твитер.

Клои и Куртни го прославија соопштението со твитање на хаштазите „Хулу“ и „2021“.

Можеби ќе ве интересира

Катедралата Нотр Дам низ историјата

Biba

Во Пекинг е отворена антистрес соба во која стресот се ослободува со кршење предмети

Biba

Пет одлични трикови за користење на алуминиумската фолија

dart

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.