Сцена

Речиси непрепознатлива – Адел на забавата по доделувањето на наградата Оскар

Иако не присуствуваше на доделувањето на наградата Оскар, Адел се појави на забавата по завршувањето на свеченоста. Беше облечена во тесен фустан со леопардов дезен и со широка насмевка.

Од извори на People Magazine британската пејачка била расположена и весела и танцувала со останатите гости.

Откако реши да се разведе, исто така реши и да го смени својот живот. Се посвети на активно тренирање и на намалување на килограмите.

Според изворот на People Magazine, тоа што Адел го направи е повеќе од намалување на килограмите – таа постигна да се чувствува добро, задоволна од себе и да биде подобра мајка. Тоа е она што Адел го посакувала.

Можеби ќе ве интересира

Мама миа! – Оскаровски бакнеж

admin

Доделувањето на наградите Оскар би можело да се одложи

Biba

„Гори“ е новата песна на Тајзи

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.