Видеа

Незапирливиот ленд ровер дифендер

Британската гордост ленд ровер е познат по квалитетот и неуништливоста. Составен дел е на филмовите за Џемс Бонд.

Во најновото видео за ленд ровер дифендер можеме буквално да видиме за каков квалитет станува збор.

Погледнете го видеото.

 

 

Related posts

22 вкусни рецепти и трикови кои се прават за 5 минути

admin

Магичниот глас на Коди Ли

Biba

Осум прелесни начини да ги изгубите страничните наслаги во стомачниот дел

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.