Видеа

Најекстермните теренски возила за кои е тешко да се поверува дека постојат

Во светот на автомобилите екстремите се секојдневие, но за овие теренски возила може да се каже дека нивниот екстрем се граничи со невозможното.

Погледнете го видеот и заклучете зошто.

 

Related posts

Незапирливиот ленд ровер дифендер

Biba

За добра реклама не се секогаш потребни многу пари

Biba

Австралиец го собори светскиот рекорд во најмногу склекови за еден час

dart

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.