Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Натали Портман топлес во реклама на Диор

Кликнете на копчето "Сподели" и другите да го прочитаат написот.
  •  
  •  

Натали Портман е заштитно лице на Диор речиси 10 години, а во најновата кампања ја рекламира подлогата за кожа Dior Forever.

Таа во рекламното видео носи златни панталони и палтенце, дизајн на Мариа Грациа Чури и во текот на видеото за да покаже како беспрекорно се вклопува подлогата со тонот на кожата – се појавува топлес.

Погледнете го рекламното видео на Диор.