Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Моника Белучи стана блондинка

Кликнете на копчето "Сподели" и другите да го прочитаат написот.
  •  
  •  

Италијанската актерка и за многумнина најубавата жена на светот, Моника Белучи, за потребите на серијата Call my agent (Dix pour cent), стана блондинка. Својата препознатлива црна боја на коса ја замени со руса.

Таа во третата сезона од француската серија игра една од главните улоги.

Call my agent (Dix pour cent) е француска серија која раскажува приказна за група агенти на филмски ѕвезди на кои професионалниот и приватниот живот им е испреплетен. Треба да најдат начин како по смртта на нивниот директор да го продолжат функционирањето на агенцијата.