Видеа

Мал германски овчар има несекојдневно другарче

 

Пријателите си ги одбираме сами, па така прекрасниот млад германски овчар на езерото во Стерлинг Хајтс во Мичиген, пронашол мало напуштено патче и веднаш станале неразделни пријатели.

Погледнете го преслаткото видео.

 

 

Слични написи

Маче што сонува сладолед

admin

Незапирливиот ленд ровер дифендер

Biba

Улично куче доаѓа на бањање во автоперална

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.