Видеа

Малите пердувести неранимајковци

Во оваа видео-компилација за птиците неранимајковци има многу видови на птици, но најголемиот број на бељи ги прават папагалите. Ќе ве насмеат до солзи.

Слични написи

Топ пет “дрифтања” кои тргнале во погрешна насока

admin

16 магични рачни изработки

admin

Криенка на папагалски начин

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.