Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Кортни Кардашијан го најави својот нов бренд позирајќи гола

  •  
  •  

 

Кортни Кардашијан со специфична фотографија на која позира гола во бања, покривајќи ги градите со лаптоп и чаша со кафе, го најави својот нов бренд наречен Poosh.

За овој бренд сè уште не се знае многу, а Page Six пишува дека Кортни Кардашијан ќе испорача материјали за кои ќе се пишува во различни рубрики.

Брендот е регистриран во Англија со дејност објавување на веб-написи за животен стил, природа, убавина, здравје, фитнес, внатрешно уредување.

На својот Инстаграм профил под фотографијата со која го најавува својот бренд, Кардашијан напишала: “Наскоро доаѓа Poosh”.

View this post on Instagram

C O M I N G. S O O N. @poosh

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on