Видеа Избор на уредникот

Колку може автомобилот да вози без моторно масло?

 

Многу возачи се прашуваат колку може автомобилот да вози без моторно масло, но никој не се осмелил да проба за да дознае.

Во видеото што го снимила екипата на Car Throtle ќе го добиете одговорот на ова прашање.

 

 

Related posts

Најопасните аеродромски писти на светот

admin

Медени бисквити

Biba

Mercedes AMG E63 S катапултиран до 307 километри на час

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.