Select Page

Кијану Ривс е новото заштитно лице на модната куќа Ив Сен Лорен

Кијану Ривс е новото заштитно лице на модната куќа Ив Сен Лорен

 

Еден од најдобрите холивудски актери Кијану Ривс, стана заштитно лице на познатата модна куќа Ив Сен Лорен и покажа дека оваа улога многу му личи.

На црнобелите фотографии 54-годишната ѕвезда со црна коса и сериозен изглед на лицето изгледа мистериозно и замислено, а во друга фотографија носи очила за сонце.

Рокерскиот изглед го поврзува Кијану Ривс со големата вљубеност во моторите.

Фановите го пофалија и изјавија дека на фотографиите изгледа неодоливо.

 

 

Наши пријатели

Патување низ времето

Follow Us

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.