Сцена

Кајли Џенер ја направи најлуксузната самореклама до сега

 

 

Изреката “Се има, се може” многу убаво ја отсликува милијардерката од феноменот наречен Кардашијан.

Кајли Џенер многу сериозно си ја перципира својата работа и ништо не остава на случајност. Иако многумина ја ставаат во категоријата “пластична хирургија” и многумина ја оспоруваат нејзината финансиска состојба, никој не може да не ѝ пружи рака за нејзината посветеност и истрајност да го води нејзиниот бизнис.

Не само што објави речиси голо видео на Инстаграм за да го промовира својот нов козметички производ “Кајли скин”, туку и комплетно прилагоди приватен авион за да го промовира брендот.

 

https://www.instagram.com/p/Bz8vtH6Bw_t/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Bz4SZIpBE4l/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Нејзиното влијание на социјалните мрежи и пошироко е евидентно и таа до максимум го користи тоа.

 

https://www.instagram.com/p/Bz5rcEiHf62/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Можеби ќе ве интересира

Осум работи што најверојатно не сте ги знаеле за Рами Малек

Biba

За Елизабет Харли годините не значат ништо

Biba

2 Cellos со нов албум

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.