Вести

Како се пренесува КОВИД – 19 и како да се заштитите

Погледнете го видеото за начинот на кој се пренесува КОВИД – 19 и како да се заштитите. Не оставајте ништо на случајност. Следете ги препораките од Министерството за здравство и движењето надвор од своите домови сведете го на минимум.

 

 

Можеби ќе ве интересира

Почнува новата сезона на лизгалиштето во СЦ „Борис Трајковски“

admin

Скопје Зоо има нов жител – белата лавица Бела

Biba

Малите генијалци од натпреварот по ментална аритметика заминуваат на Олимпијада во Белград

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.