Видеа

За добра реклама не се секогаш потребни многу пари

 

Трендот на рекламирање понекогаш може да нè доведе во заблуда дека за добра реклама се потребни многу пари.

Еден мал дуќан од Велс ни го докажува тоа. Рекламата е направена за само 100 фунти и снимена е во еден ден, притоа може да ја оквалификуваме како една од најслатките реклами во 2019 година.

Погледнете.

 

 

 

 

Можеби ќе ве интересира

Градинарски трикови што ќе ви ја олеснат работата

Biba

35 трикови што секоја жена би сакала да ги знае

admin

Незапирливиот ленд ровер дифендер

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.