Забава

Еротските желби на секој хороскопски знак

 

Кој хороскопски знак сака секс на јавно место, а кој сака лудории во спалната соба?

 • Овен. Припадниците на овој хороскопски знак најмногу ги возбудува изненаден утрински секс и кога партнерот за време на сексот силно ќе ги повлече за косата.
 • Бик. Биковите обожуваат бакнежи по вратот и чоколадо. Бидете снаодливи и направете комбинација од овие две работи.
 • Близнаци. Секс набрзинка и орално задоволување е нешто што близнаците многу ги возбудува, а фетиш им се секси играчките.
 • Рак. Емотивните ракови најмногу сакаат допири по стомакот и градите.
 • Лав. Овој огнен знак сака груб секс и комплименти. Никогаш не заборавајте да го пофалите сексуалното знаење на лавот, бидејќи тоа е неговиот најголем фетиш.
 • Девица. Нивниот најголем фетиш се секси облека и лисици.
 • Вага. Вагата ќе ја возбудите со секси допири по задникот.
 • Шкорпија. Овој хороскопски знак го возбудува секс во вода и на јавни места. Искористете го.
 • Стрелец. Предложете му каква било сексуална авантура и возбуда, а тој ќе ви се отвори и детално ќе ви ги каже неговите сексуални фантазии.
 • Јарец. Јарците сакаат секс на големи висини, па ако сакате да го изненадите однесете го на планина и ќе ви ги покаже сите негови квалитети.
 • Водолија. Фетиш на овој хороскопски знак е групниот секс и секс преку телефон. Ако сакате страствен секс со водолијата, употребете секси играчки.
 • Риба. Рибите сакаат да се снимаат додека имаат секс. Тоа е нивниот фетиш.

 

Слични написи

Нинтендо најави мобилна верзија на познатата игра од деведесеттите “Mario Kart”

admin

Како да го оладите домот без клима-уред

Biba

УНЕСКО ја заштити реге музиката како дел од светското културно наследство

Biba

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.