Видеа

Враќање во живот на Jaguar E-type XKE 4,2 coupe

Видеото го прикажува целокупниот процес на реставрација на моделот Jaguar E-type XKE 4,2 coupe од 1967 година. Буквално враќање во живот на легендарното купе.

https://youtu.be/BspKglM5iaw

Слични написи

Малите пердувести неранимајковци

admin

Хаос на “Планината на пеколот”

Biba

Најекстермните теренски возила за кои е тешко да се поверува дека постојат

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.