Сцена

Викторија Бекам започнува со производство на сопствена линија за убавина

 

Викторија Бекам објави дека наскоро нè очекува козметичка линија со нејзин потпис која во продажба ќе стигне заедно со есенската колекција која ќе биде претставена во Лондон за неколку дена. Деталите се сè уште непознати, но познатата дизајнерка на својот Инстаграм профил објави симпатично видео во кое ја најавува новата линија за убавина, а веруваме дека љубителите на нејзината минималистичка естетика нема да бидат разочарани и дека ќе ни понуди одлични производи за совршено шминкање.

“Сакам да се грижам за жените и однадвор и одвнатре, да ги снабдам со производи кои се задолжителни за шминкање, нега на кожата, парфеми и велнес, кои и мене ми се потребни во мојот живот”, рече дизајнерката во својата изјава.

https://www.instagram.com/p/Btz-B0YAhA7/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

 

Слични написи

Синди Крафорд и Керолин Марфи позираа голи за да докажат дека годините се само бројка

Biba

Светска премиера на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ закажана за 10 февруари во Берлин

admin

Blood Red Roses, новиот албум на Род Стјуарт

admin

Овој сајт користи колачиња за подобрување на корисничкиот интерфејс. Прифати Прочитај

Почитувани! Не е дозволено копирање на текстови од Прекрасен свет.