Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ангелот на Victoria’s secret Lais Ribeiro мами погледни на плажата Ipanema во Бразил

Кликнете на копчето "Сподели" и другите да го прочитаат написот.
  •  
  •  

Каде и да се појави, убавата манекенка Lais Ribeiro ги привлекува погледите кон себе.

Предизвикува еуфорија кај обожaвателите и ништо поразлично не беше и на плажата Ipanema во Бразил, каде што го поминуваше заслужениот одмор.

По напорната ревија на Victoria’s secret, убавата манекенка реши да се одмори во родниот Бразил, на прекрасните плажи.

Погледнете го фотоалбумот од нејзиниот престој на Ipanema.